Právě jsme vydali druhé číslo bulletinu Servanta, ve které jsme zachytili kouzelné okamžiky ze začátku roku 2017. Připravili jsme reportáže z Magic Show v Bohumíně, kde se konal „souboj“ kouzelníků Tomasiana a Ondřeje Sládka, reportáž z vernisáže výstavy Eso v rukávu nebo také vzpomínku na nedávno zesnulého kouzelníka Daryla. Do druhého čísla Servanty jsme připravili i první díl miniseriálu Rychlokurs jevištní mluvy, který zpracoval Jiří Krejčí.

Servanta2_2017

Připomínáme, že je nejvyšší čas uhradit poplatky za Servantu pro rok 2017. Poplatek za Servantu zasílanou poštou činí 250 Kč, v elektronické verzi poplatek činí 100 Kč.

Poplatek můžete uhradit osobně na magické Posilovně, která se koná 25. března v Přerově. Pokud neplánujete účast na Posilovně, může uhradit poplatky do UMK bankovním převodem na č. účtu 2000453893/2010.

Pokud si nejste jisti, zda máte co a jak placeno, napište dotaz na email:josef@poncza.cz. Obratem vám sdělíme vaši platební situaci. Někteří z vás zaplatili jen členský poplatek a nemají zaplacenou Servantu nebo opačně.