Unie moravských kouzelníků vás zve na tradiční jarní magickou POSILOVNU.

Koná se v sobotu 25. března v Hotelu FIT Přerov. Máte se opravdu na co těšit! Exkluzivním hostem Posilovny je španělský kouzelník JAVI BENÍTEZ, který v tu dobu bude na svém evropském turné. Javi je posledním studentem legendárního Arturo de Ascania, španělským kouzelníkem roku 2011, frekventovaným kouzelníkem Magic Castle a učitelem v Tamarizově škole kouzel v Madridu.

Vstup do kongresového sálu Hotelu FIT bude od 9.00, samotný program začíná v 10.00. Během semináře Javiho Beníteze bude bazar a prodej rekvizit pozastaven.

Magická Posilovna se koná pod záštitou a finanční podpory Českého magického svazu. Účastnický poplatek na Posilovnu je pro členy UMK a ČMS 100 Kč, pro ostatní účastníky 200 Kč.

pozvanka_posilovna_2017

 

PŘEDPOSILOVNA

Samozřejmě nezapomínáme na kouzelníky, kteří na magickou Posilovnu přijíždějí ze vzdálenějších míst naší republiky nebo ze zahraničí. Již v pátek bude jako pokaždé v předvečer Posilovny posezení s přáteli, kouzlení, výměna zkušeností.„Předposilovna“ začíná od 17 hodin v restauraci U Radnice na náměstí T.G.M. v Přerově.

UBYTOVÁNÍ si každý řeší individuálně, možnosti jsou:

Hotel FIT www.hotelfit.cz (20% sleva)

Penzion U Kašny (přímo na náměstí TGM) www.penzionukasny.cz

Ubytovna STAVAŘOV tel. 581 217 050

 

TĚŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST!